KONST / Litografier / Färglitografi 11953468
nr 1195 3468
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/25. Motivet: 55x50 cm
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:28:12
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)